Shoper – logowanie przez Facebook-a

Współcześni użytkownicy serwisów internetowych w tym e-commerce, zmuszeni są do pamiętania bardzo wielu informacji. W szczególności dotyczy to danych, pozwalających na zalogowanie się do poszczególnych stron lub sklepów. Konieczność za każdym razem pamiętania tych wszystkich informacji zniechęca potencjalnych kupujących w sklepie internetowym do dokonania zakupu. Często właśnie na etapie rejestracji następuje najwięcej tzw. „porzuceń koszyka”.

Najprostszym sposobem aby uprościć proces rejestracji i logowania do sklepu Shoper, jest skorzystanie z naszej aplikacji logowanie przez Facebook-a (tylko licencje samodzielne Shoper). Umożliwia ona integrację logowania do sklepu za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook. 

Sam proces logowania (jeżeli korzystamy z konta facebook i zezwoliliśmy na przekazywanie adresu email) sprowadza się do kliknięcia jednego przycisku, dzięki któremu sklep poprosi serwis facebook o dane konieczne do logowania. Za pierwszym razem musimy tylko zatwierdzić udostępnienie uprawnień. 

W sklepie zostanie automatycznie założone konto użytkownika (jeżeli nie istnieje), a sam użytkownik zostanie automatycznie zalogowany. 

Właścicieli sklepów Shoper zainteresowanych naszą aplikacją zapraszamy do kontaktu z nami. Zapewniamy fachową pomoc i instalację w Twoim sklepie. 

udostępnij: